DRA-CN024D240
Sensata-Crydom
型号:
DRA-CN024D240
描述:
SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V
用户指南
Load Current 3.5 A
Output Type DC
Termination Style Screw Terminal
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 0 V ~ 24 V
Mounting Type DIN Rail
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series DRACN
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 190 ~ 250VAC