DRC-V-822K
Signal Transformer
型号:
DRC-V-822K
封装:
Radial
描述:
FIXED IND 8.2MH 130MA 21OHM TH
库存 : 2495
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 50mA
Inductance Frequency - Test 252 kHz
Q @ Freq 20 @ 252kHz
Height - Seated (Max) 0.492" (12.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 130 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.343" Dia (8.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 21Ohm Max
Series DRC-V
Inductance 8.2 mH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Radial, Vertical Cylinder
Frequency - Self Resonant 200kHz