DRD48D06X
Sensata-Crydom
型号:
DRD48D06X
描述:
SSR RELAY SPST-NO 6A 48-600V
用户指南
Load Current 6 A
Output Type AC, Zero Cross
Termination Style Screw Terminal
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 600 V
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series -
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 4 ~ 32VDC