Eaton - Electronics Division
型号:
DRQ127-220-R
封装:
-
批次:
-
描述:
INDUCT ARRAY 2 COIL 22.93UH SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.052
$2.052
10
$1.89715
$18.9715
25
$1.73888
$43.472
50
$1.4858
$74.29
100
$1.32772
$132.772
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) - Parallel | 39.1mOhm |
| Tolerance | ±20% |
| Current Saturation - Series | 3.78 A |
| Shielding | Shielded |
| Size / Dimension | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Number of Coils | 2 |
| DC Resistance (DCR) - Series | 157mOhm |
| Inductance - Connected In Series | 91.72 µH |
| Ratings | - |
| Series | DRQ |
| Current Saturation - Parallel | 7.57 A |
| Package / Case | Nonstandard |
| Current Rating - Series | 2 A |
| Current Rating - Parallel | 4 A |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Height | 0.315" (8.00mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Inductance - Connected In Parallel | 22.93 µH |