首页 / LED 驱动器 / DRW-NLT021/1-CC500-42
minImg
DRW-NLT021/1-CC500-42
Luminus Devices Inc.
型号:
DRW-NLT021/1-CC500-42
描述:
RECTANGULAR, 120VAC, 21W, 500MA,
库存 : 200
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -20°C ~ 45°C
Voltage - Input (Max) 132VAC
Termination Style Wire Leads
Approval Agency cURus, FCC
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.48" L x 1.26" W x 0.67" H (63.0mm x 32.0mm x 17.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 500mA
Ratings -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 108VAC
Series CUVEE, DRW-NLT
Power (Watts) 21 W
Type -
Efficiency -
Voltage - Output 30 ~ 42V