Luminus Devices Inc.
型号:
DRW-NLT021/1-CC500-42
封装:
-
批次:
-
描述:
RECTANGULAR, 120VAC, 21W, 500MA,
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.924
$18.924
10
$17.39545
$173.9545
25
$16.6744
$416.86
100
$14.69137
$1469.137
250
$13.970358
$3492.5895
500
$13.069036
$6534.518
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -20°C ~ 45°C |
| Voltage - Input (Max) | 132VAC |
| Termination Style | Wire Leads |
| Approval Agency | cURus, FCC |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 2.48" L x 1.26" W x 0.67" H (63.0mm x 32.0mm x 17.0mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Current - Output (Max) | 500mA |
| Ratings | - |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 108VAC |
| Series | CUVEE, DRW-NLT |
| Power (Watts) | 21 W |
| Type | - |
| Efficiency | - |
| Voltage - Output | 30 ~ 42V |
| Standard Number | - |
| Mfr | Luminus Devices Inc. |
| Features | OCP, SCP |
| Dimming | - |
| Package | Bulk |