Wakefield-Vette
型号:
DS0803812U2B-BT0
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.541
$23.541
10
$22.23285
$222.3285
25
$20.9247
$523.1175
50
$19.61693
$980.8465
100
$18.30916
$1830.916
250
$17.00139
$4250.3475
500
$16.674438
$8337.219
请发送询价,我们将立即回复。

| Air Flow | 123.6 CFM (3.46m³/min) |
| Noise | 72.5dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 4.2A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Voltage Range | - |
| Product Status | Active |
| RPM | 15000 RPM |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Features | PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 38.00mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 4.383 in H2O (1091.8 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Series | DS |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Power (Watts) | 50.4 W |
| Package | Box |