Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
DS1050Z-025+
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC OSC PROG TIMER 25KHZ 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.7905
$3.7905
10
$3.4029
$34.029
25
$3.2167
$80.4175
100
$2.78787
$278.787
250
$2.644876
$661.219
500
$2.373233
$1186.6165
1000
$2.12325
$2123.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Count | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 50 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Type | Programmable Timer |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Frequency | 25kHz |
| Package | Tube |
| Base Product Number | DS1050 |