DS1050Z-025+
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
DS1050Z-025+
封装:
8-SOIC
描述:
IC OSC PROG TIMER 25KHZ 8SOIC
库存 : 300
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 50 µA
Product Status Active
Supplier Device Package 8-SOIC
Series -
Type Programmable Timer
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V
Mfr Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Frequency 25kHz