DS1077U-100+
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
DS1077U-100+
封装:
8-uMAX/uSOP
描述:
IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-USOP
库存 : 51
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 50 mA
Product Status Active
Supplier Device Package 8-uMAX/uSOP
Series EconOscillator™
Type Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V
Mfr Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Frequency 12.2kHz ~ 100MHz