Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
DS1100Z-25+
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC DELAY LINE 5TAP 25NS 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.7995
$7.7995
10
$7.0471
$70.471
25
$6.71878
$167.9695
100
$5.83395
$583.395
250
$5.57175
$1392.9375
500
$5.080125
$2540.0625
1000
$4.91625
$4916.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Delay to 1st Tap | 5ns |
| Number of Independent Delays | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Tap Increment | 5 ns |
| Series | - |
| Function | Nonprogrammable |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Number of Taps/Steps | 5 |
| Available Total Delays | 25ns |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Base Product Number | DS1100 |