Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
DS1245WP-100IND+
封装:
34-PowerCap Module
批次:
-
描述:
IC NVSRAM 1M PARALLEL 34PWRCAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$29.792
$29.792
10
$28.01835
$280.1835
25
$27.04612
$676.153
40
$26.190788
$1047.63152
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 128K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 34-PowerCap Module |
| Series | - |
| Access Time | 100 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 100ns |
| Package / Case | 34-PowerCap™ Module |
| Memory Size | 1Mbit |
| Technology | NVSRAM (Non-Volatile SRAM) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tray |
| Memory Format | NVSRAM |
| Base Product Number | DS1245W |