首页 / 延迟线 / DS1L5DJ050K-C
minImg
DS1L5DJ050K-C
Susumu
型号:
DS1L5DJ050K-C
品牌:
Susumu
描述:
IND DELAY LINE 500PS 1 OHM TH
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 85°C
Series DS1L
Package / Case 3-SIP
Delay Time 500 ps
Tolerance ±0.025nS
Mfr Susumu
Package Bulk
Impedance 50 Ohms
Mounting Type Through Hole
Current 100 mA
Product Status Obsolete
DC Resistance (DCR) 1Ohm Max