Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
DS2181AQ
封装:
44-PLCC (16.59x16.59)
批次:
-
描述:
IC TXRX CEPT PRIMARY RATE 44PLCC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
8
$36.784
$294.272
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Duplex | Full |
| Supplier Device Package | 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 44-LCC (J-Lead) |
| Data Rate | - |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | CEPT |
| Base Product Number | DS2181A |