Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
DS89C450-MNL+
封装:
40-PDIP
批次:
-
描述:
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$34.048
$34.048
10
$31.40225
$314.0225
25
$29.99036
$749.759
100
$26.81508
$2681.508
250
$26.46225
$6615.5625
请发送询价,我们将立即回复。

| Core Processor | 8051 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Speed | 33MHz |
| Program Memory Type | FLASH |
| RAM Size | 1K x 8 |
| Number of I/O | 32 |
| Peripherals | Power-Fail Reset, WDT |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Oscillator Type | External |
| Supplier Device Package | 40-PDIP |
| EEPROM Size | - |
| Series | 89C |
| Package / Case | 40-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Core Size | 8-Bit |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Connectivity | EBI/EMI, SIO, UART/USART |
| Program Memory Size | 64KB (64K x 8) |
| Package | Tube |
| Data Converters | - |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 5.5V |
| Base Product Number | DS89C450 |