首页 / 振荡器 / DSA1121CA1-016.0000VAO
minImg
DSA1121CA1-016.0000VAO
Microchip Technology
型号:
DSA1121CA1-016.0000VAO
描述:
MEMS OSCILLATOR, AUTOMOTIVE, CMO
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 35mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Series DSA1121
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 6-VDFN
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.63V
Output CMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Frequency 16 MHz