首页 / 振荡器 / DSA1223CL3-125M0000TVAO
minImg
DSA1223CL3-125M0000TVAO
Microchip Technology
型号:
DSA1223CL3-125M0000TVAO
描述:
MEMS OSC, AUTOMOTIVE, 125MHZ, LV
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 23mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 32mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Series DSA12X3
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-VDFN
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.63V
Output LVDS
Base Resonator MEMS
Mfr Microchip Technology
Frequency 125 MHz