首页 / 振荡器 / DSC1033BI2-004.0625
minImg
DSC1033BI2-004.0625
Microchip Technology
型号:
DSC1033BI2-004.0625
描述:
MEMS OSC XO 4.0625MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 1µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series DSC1033, PureSilicon™
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VDFN
Voltage - Supply 3.3V
Mfr Microchip Technology
Frequency 4.0625 MHz