首页 / 振荡器 / DSC1103NI5-300.0000T
minImg
DSC1103NI5-300.0000T
Microchip Technology
型号:
DSC1103NI5-300.0000T
描述:
OSC MEMS AUTO -40C-85C SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 95µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±10ppm
Current - Supply (Max) 32mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series DSC1103
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 6-VDFN
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.63V
Output LVDS
Base Resonator MEMS
Mfr Microchip Technology
Frequency 300 MHz