首页 / 振荡器 / DSC1123BI2-156.2570T
minImg
DSC1123BI2-156.2570T
Microchip Technology
型号:
DSC1123BI2-156.2570T
描述:
MEMS OSC XO 156.2570MHZ LVDS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 32mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series DSC1123
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-VDFN
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.63V
Output LVDS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Frequency 156.257 MHz