首页 / 振荡器 / DSC1123CI5-150.0000T
minImg
DSC1123CI5-150.0000T
Microchip Technology
型号:
DSC1123CI5-150.0000T
描述:
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±10ppm
Current - Supply (Max) 32mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series DSC1123
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-VDFN
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.63V
Output LVDS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Frequency 150 MHz