首页 / 振荡器 / DSC1124CI1-156.2500T
minImg
DSC1124CI1-156.2500T
Microchip Technology
型号:
DSC1124CI1-156.2500T
描述:
MEMS OSC XO 156.2500MHZ HCSL SMD
库存 : 14373
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 137
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 42mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series DSC1124
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.6V
Output HCSL
Base Resonator MEMS
Mfr Microchip Technology
Frequency 156.25 MHz