首页 / 振荡器 / DSC1202BI2-125M0000T
minImg
DSC1202BI2-125M0000T
Microchip Technology
型号:
DSC1202BI2-125M0000T
描述:
MEMS OSC, LOW JITTER, 125MHZ, LV
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 5µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 50mA (Typ)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series DSC1202
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 6-VDFN
Voltage - Supply 2.5V ~ 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator MEMS
Mfr Microchip Technology
Frequency 125 MHz