首页 / 振荡器 / DSC1522AA3A-25M00000
minImg
DSC1522AA3A-25M00000
Microchip Technology
型号:
DSC1522AA3A-25M00000
描述:
MEMS OSC, LOW JITTER, 25MHZ, 2.5
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 7.5mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series DSC152X
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VDFN Exposed Pad
Voltage - Supply 2.5V ~ 3.3V
Output LVCMOS
Base Resonator MEMS
Mfr Microchip Technology
Frequency 25 MHz