首页 / 振荡器 / DSC6001JL1B-270K000T
minImg
DSC6001JL1B-270K000T
Microchip Technology
型号:
DSC6001JL1B-270K000T
描述:
MEMS OSC., ULTRA LOW POWER, LVCM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Series DSC60XXB
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VLGA
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Mfr Microchip Technology
Frequency 270 kHz