首页 / 振荡器 / DSC6011MA1B-032K768
minImg
DSC6011MA1B-032K768
Microchip Technology
型号:
DSC6011MA1B-032K768
描述:
MEMS OSC AUTO -40C-125C
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Supply (Disable) (Max) 1.5µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Series DSC60XXB
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VFLGA
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Mfr Microchip Technology
Frequency 32.768 kHz