首页 / 振荡器 / DSC6101HL3B-025.0000
minImg
DSC6101HL3B-025.0000
Microchip Technology
型号:
DSC6101HL3B-025.0000
描述:
MEMS OSC 1612 20PPM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Series DSC61XXB
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VFLGA
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Base Resonator MEMS
Frequency 25 MHz