首页 / 振荡器 / DSC6101JI2A-050.0000
minImg
DSC6101JI2A-050.0000
Microchip Technology
型号:
DSC6101JI2A-050.0000
描述:
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 12µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings AEC-Q100
Series DSC61XX
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Mfr Microchip Technology
Frequency 50 MHz