DSC612PI2A-012Q
Microchip Technology
型号:
DSC612PI2A-012Q
描述:
2-OUTPUT MEMS CLOCK GEN 24M 25M
用户指南
Frequency - Output 2 25MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency - Output 3 -
Frequency - Output 1 24MHz
Frequency - Output 4 -
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 6mA
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
Series DSC612
Function -
Type MEMS (Silicon)
Package / Case 6-VFLGA
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Output LVCMOS
Base Resonator MEMS
Mfr Microchip Technology
Height 0.035" (0.89mm)