首页 / 振荡器 / DSC6331CI2BA-012.0000T
minImg
DSC6331CI2BA-012.0000T
Microchip Technology
型号:
DSC6331CI2BA-012.0000T
描述:
MEMS OSC SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth ±0.50%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series DSC63XX
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VDFN
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Output LVCMOS
Base Resonator MEMS
Mfr Microchip Technology
Frequency 12 MHz