首页 / 振荡器 / DSC6331HE1CA-024.0000
minImg
DSC6331HE1CA-024.0000
Microchip Technology
型号:
DSC6331HE1CA-024.0000
描述:
SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 80µA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth ±1.00%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series DSC63XX
Function -
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VFLGA
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Output LVCMOS
Base Resonator MEMS
Mfr Microchip Technology
Frequency 24 MHz