首页 / 振荡器 / DSC6331JI2BA-024.0000T
minImg
DSC6331JI2BA-024.0000T
Microchip Technology
型号:
DSC6331JI2BA-024.0000T
描述:
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth ±0.50%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series DSC63XX
Function -
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Output LVCMOS
Base Resonator MEMS
Mfr Microchip Technology
Frequency 24 MHz