IXYS
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$27.0845
$27.0845
10
$24.0711
$240.711
100
$21.053235
$2105.3235
500
$17.965393
$8982.6965
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50 ns |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-227B |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 200 µA @ 600 V |
| Series | FRED |
| Package / Case | SOT-227-4, miniBLOC |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.8 V @ 60 A |
| Diode Configuration | 2 Independent |
| Mfr | IXYS |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 60A |
| Operating Temperature - Junction | -40°C ~ 150°C |
| Base Product Number | DSEI2X61 |