DSF125M3R0
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
DSF125M3R0
描述:
CAP 1.2F 20% 3V THROUGH HOLE
库存 : 3113
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.650" (16.50mm)
Tolerance ±20%
Termination PC Pins
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 3 V
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 1kHz
Series DSF
Package / Case Radial, Can
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 1.2 F