Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
DSF405M3R0
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP 4F 20% 3V THROUGH HOLE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.786
$1.786
10
$1.41075
$14.1075
50
$1.22246
$61.123
100
$1.057825
$105.7825
500
$0.799254
$399.627
1000
$0.705232
$705.232
2500
$0.658217
$1645.5425
5000
$0.634714
$3173.57
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.846" (21.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Voltage - Rated | 3 V |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80mOhm @ 1kHz |
| Series | DSF |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 4 F |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | DSF |