STMicroelectronics
型号:
DSILC6-4P6
封装:
SOT-666
批次:
-
描述:
TVS DIODE 5VWM SOT666
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.9025
$0.9025
10
$0.80655
$8.0655
100
$0.628995
$62.8995
500
$0.519631
$259.8155
1000
$0.410238
$410.238
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 2pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 120W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-666 |
| Series | DSI |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Package / Case | SOT-563, SOT-666 |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | Yes |
| Base Product Number | DSILC6 |