Signal Transformer
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.537
$17.537
10
$13.36365
$133.6365
25
$12.31998
$307.9995
50
$11.90217
$595.1085
100
$11.693455
$1169.3455
250
$11.275816
$2818.954
500
$10.858177
$5429.0885
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Height - Seated (Max) | 36.90mm |
| Size / Dimension | 57.20mm L x 47.60mm W |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.8 lb (362.87 g) |
| Current - Output (Max) | Parallel 320mA, Series 160mA |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | DST |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 20VA |
| Mfr | Signal Transformer |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 60V, Series 120V |