Littelfuse Inc.
型号:
DSTF30100S
品牌:
封装:
ITO-220AB
批次:
-
描述:
DIODE SCHOTTKY 100V 30A ITO220AB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.691
$1.691
10
$1.51525
$15.1525
100
$1.217995
$121.7995
500
$1.000654
$500.327
1000
$0.829122
$829.122
2000
$0.771942
$1543.884
5000
$0.743346
$3716.73
10000
$0.714761
$7147.61
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ITO-220AB |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 100 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 900 mV @ 30 A |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | 30A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | DSTF30100 |