DT36PW120P
TDK-Lambda Americas Inc
型号:
DT36PW120P
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
用户指南
Polarization Positive Center
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D.
Approval Agency -
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 4.17" L x 2.36" W x 1.18" H (105.9mm x 59.9mm x 30.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 2.5A
Series DT36PW (36W)
Power (Watts) 30 W
No Load Power Consumption -
Cord Length 39.4" (1.00m)
Region Utilized International
Efficiency 75%
Voltage - Output 12V
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC