DT60PW120P
TDK-Lambda Americas Inc
型号:
DT60PW120P
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W
用户指南
Polarization -
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency -
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 5.12" L x 2.72" W x 1.57" H (130.0mm x 69.1mm x 39.9mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 3.3A
Series DT60 (60W)
Power (Watts) 40 W
No Load Power Consumption -
Cord Length 39.4" (1.00m)
Region Utilized International
Efficiency 75%
Voltage - Output 12V
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC