DTM65PW190D
TDK-Lambda Americas Inc
型号:
DTM65PW190D
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications Medical
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency -
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 5.20" L x 2.71" W x 1.57" H (132.0mm x 69.0mm x 40.0mm)
Product Status Active
Weight 0.86 lb (390.09 g)
Current - Output (Max) 3.42A
Series DTM65-D (65W)
Power (Watts) 65 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Cord Length 59" (1.50m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 19V
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC