DTS120150U/AC1-P6/RP
CUI Inc.
型号:
DTS120150U/AC1-P6/RP
品牌:
CUI Inc.
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
用户指南
Operating Temperature -
Polarization Positive Center
Input Type Cord
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm
Approval Agency -
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 3.94" L x 1.97" W x 1.38" H (100.0mm x 50.0mm x 35.0mm)
Product Status Obsolete
Weight -
Current - Output (Max) 1.5A
Series -
Power (Watts) 18 W
No Load Power Consumption -
Cord Length 72" (1.83m)
Region Utilized -
Efficiency -
Voltage - Output 12V
Mfr CUI Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC