DTT6801A460LG
Hammond Manufacturing
型号:
DTT6801A460LG
描述:
AIR CONDITIONER
用户指南
Series DTT
Type Air Conditioning Unit
Specifications A/C Unit, 13600 BTU
Shipping Info Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Mfr Hammond Manufacturing
Package Bulk
Size / Dimension 22.60" L x 31.30" W x 19.09" H (574.0mm x 795.0mm x 485.0mm)
Product Status Obsolete
Voltage - Input 460VAC