DV95K3225R2
Bourns Inc.
型号:
DV95K3225R2
品牌:
Bourns Inc.
描述:
DV SERIES 95V 3225 PKG SMD VARIS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 135 V
Capacitance @ Frequency 210 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 150 V
Varistor Voltage (Max) 165 V
Series DV
Package / Case 3225 (8063 Metric)
Energy 6J
Maximum AC Volts 95 V
Mfr Bourns Inc.
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 125 V
Current - Surge 400 A