DW-01-08-L-S-330
Samtec Inc.
型号:
DW-01-08-L-S-330
描述:
CONN HDR 1POS STACK T/H GOLD
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 1
Color Black
Length - Post (Mating) 0.090" (2.286mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.530" (13.462mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.330" (8.382mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)