DW-01-12-S-D-680
Samtec Inc.
型号:
DW-01-12-S-D-680
描述:
CONN HDR 2POS STACK T/H GOLD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 2
Color Black
Length - Post (Mating) 0.240" (6.096mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 1.030" (26.162mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.680" (17.272mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)