DW-01-13-G-D-925
Samtec Inc.
型号:
DW-01-13-G-D-925
描述:
CONN HDR 2POS STACK T/H GOLD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 2
Color Black
Length - Post (Mating) 0.195" (4.953mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 1.230" (31.242mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.925" (23.495mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)