DW-01-15-F-S-200
Samtec Inc.
型号:
DW-01-15-F-S-200
描述:
CONN HDR 1POS STACK T/H GOLD
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 1
Color Black
Length - Post (Mating) 0.320" (8.128mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.630" (16.002mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.200" (5.080mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)