DW-01-17-T-Q-250
Samtec Inc.
型号:
DW-01-17-T-Q-250
描述:
CONN HDR 2POS STACK T/H TIN
用户指南
Number of Rows 3
Number of Positions 2
Color Black
Length - Post (Mating) 0.120" (3.048mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.480" (12.192mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.250" (6.350mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)