DW-03-20-S-T-788
Samtec Inc.
型号:
DW-03-20-S-T-788
描述:
CONN HDR 9POS 0.1 STACK T/H GOLD
用户指南
Number of Rows 3
Number of Positions 9
Color Black
Length - Post (Mating) 0.232" (5.893mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 1.130" (28.702mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.788" (20.015mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)