DW-04-08-T-S-331
Samtec Inc.
型号:
DW-04-08-T-S-331
描述:
CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H TIN
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 4
Color Black
Length - Post (Mating) 0.089" (2.261mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.530" (13.462mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.331" (8.407mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)