DW-05-20-G-S-1020
Samtec Inc.
型号:
DW-05-20-G-S-1020
描述:
CONN HDR 5POS 0.1 STACK T/H GOLD
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 5
Color Black
Length - Post (Mating) -
Row Spacing -
Length - Overall Pin 1.130" (28.702mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 1.020" (25.908mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)